Eredményes őszi alapozás

Az őszi alapozó időszak felkészülési versenyeit Budapesten, Iglón, Pozsonyban, Somorján, Szombathelyen, Székesfehérváron és Tatabányán folytatták versenyzőink, ahol összesen 29 érmet gyűjtöttek be. A kisebbek eredményeihez nagy mértékben hozzájárult az őszi iskolai szünetben megrendezett győri edzőtábor, mely a Kompress Nyomdaipari Kft. segítségével jött létre. Az elmúlt hetek legeredményesebb, dobogós helyezéseket elérő úszói voltak: Bielik Kevin, Dikácz Bence, Gálik Krisztián, Kusnier Dávid, Nagy Szonja, Rózsavölgyi Donát, Sajben Lara Bianka, Schmelhaus Emma, Takács Fábió, Tapolcsányi Áron, Tapolcsányi Zalán, Zseni Dóra és Zseni Réka.

Dikácz Bence a felvidéki Iglóban megrendezett Szlovák Rövidpályás Országos Úszó Bajnokságon minden egyéni versenyszámában érmet szerzett, három országos bajnoki címet is kiérdemelt 400 m vegyesúszásban, 200 m mellúszásban és 1500 m gyorsúszásban a 14 éves fiúk korcsoportjában.

Csapatunk Szakál Bence edzőnk vezetésével a december 10-n Tatabányán rendezett Mikulás Kupán az éremtáblázaton a harmadik helyen végzett a 14 közép- és nyugat-dunántúli egyesület között.

This entry was posted in Verseny eredmények. Bookmark the permalink.