Monthly Archives: június 2018

Érmek a Savaria Kupáról és a Szlovák Országos Bajnokságról

Június második hétvégéjén két helyszínen is versenyeztek úszóink. A 13 évnél fiatalabbak Szombathelyen, a Savaria Kupán 16 alkalommal állhattak a dobogóra. Ezzel párhuzamosan Kassán Dikácz Bence a Szlovák Országos Bajnokságon versenyzett, bajnoki címet szerzett 400 m vegyesúszásban és 200 m … Continue reading

Posted in Verseny eredmények | Érmek a Savaria Kupáról és a Szlovák Országos Bajnokságról bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Másodszor is kupa győzelem a Veszprém – Vas Megyei Úszósuli Körversenyen

2018.06.2-n Szombathelyen fejeződött be a Veszprém – Vas Megyei Úszósuli Körverseny többfordulós regionális versenysorozat, melyen fejér-, veszprém-, komárom-esztergom-, győr-moson-sopron- és vas megyei csapatok vettek részt. Egyesületünk megnyerte a csapatok közötti pontversenyt és az ezzel járó serleget, így ebből a versenysorozatból … Continue reading

Posted in Verseny eredmények | Másodszor is kupa győzelem a Veszprém – Vas Megyei Úszósuli Körversenyen bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Csapat győzelem a megyei bajnokság harmadik fordulóján

Május 26-n a Brigetio Gyógyfürdő és egyesületünk közösen rendezte a Komárom-Esztergom Megyei Úszó Bajnokság III. fordulóját, melyen a négy megyei csapat mellett vendégként részt vett a közép-dunántúli régió utánpótlás válogatottja is jelentősen fokozva a verseny szorosságát. A megmérettetésen összesen 113 … Continue reading

Posted in Verseny eredmények | Csapat győzelem a megyei bajnokság harmadik fordulóján bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva