Monthly Archives: május 2019

Versenyidőpont változás

A kedvezőtlen májusi időjárás miatt a Komárom-Esztergom Megyei Úszó Bajnokság komáromi fordulóját június 16. vasárnapra módosítottuk.

Posted in Verseny eredmények | Versenyidőpont változás bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Bronzérem az Olimpiai Reménységek Versenyéről

A rév-komáromi Dikácz Bence a Szlovák Úszó Válogatott tagjaként 2019.05.04-05-n Lengyelországban, Oswiecimben, a Visegrádi Négyek országai részére rendezett Nemzetközi Olimpiai Reménységek Versenyén bronzérmet szerzett 200 m mellúszásban 2:26.34-s idővel, mely a hazai országos ranglistán jelenleg második helyet ér a 15 … Continue reading

Posted in Verseny eredmények | Bronzérem az Olimpiai Reménységek Versenyéről bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Áprilisi felmérő verseny eredményei

2019. április 27-28-n Székesfehérváron vettünk részt felmérőversenyen, öt alkalommal sikerült dobogós helyezést elérni. Dikácz Bence a 15 éves fiúk országos ranglistájának  második legjobb idejével nyerte meg a 400 m vegyesúszást. Ebben a versenyszámban csapatunk története során először kettős komáromi győzelem … Continue reading

Posted in Verseny eredmények | Áprilisi felmérő verseny eredményei bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva