2019/1. rendes közgyűlés határozatai

Egyesületünk közgyűlése 2019.03.08-n tartotta éves rendes közgyűlését, melyen elfogadásra került a 2018. évi pénzügyi és szakmai beszámoló, a Felügyelő Bizottsági jelentés és a 2019. évi pénzügyi terv. A teljes jegyzőkönyv a határozatokkal a letöltésekben olvasható.

Posted in Közgyűlési határozatok | 2019/1. rendes közgyűlés határozatai bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

24 dobogós helyezés a Veszprém-Vas megyei Úszósuli Körversenyről

Március 2-án Pápán, a Veszprém-Vas Megyei Úszósuli Körversenyen 24 alkalommal állhattak dobogóra utánpótlás úszóink:

Aranyérmesek: Kalmár Merse (2013) 25 m gyorsúszás és 25 m hátúszás; Mojzes Anna (2010) 50 m hátúszás; Tóth-Békevári Filip (2011) 50 m hátúszás; Vörös Cintia (2010)
50 m mellúszás

Ezüstérmesek: Grúber Eszter (2007) 50 m mellúszás; Hörömpöli Kata (2009)
50 m gyorsúszás; Szabados Bence (2009) 50 m hátúszás; Tóth-Békevári Filip (2011)
50 m gyorsúszás; Tóth-Békevári Liliána (2008) 50 m gyorsúszás; Üveg Dániel (2013)
25 m gyorsúszás és 25 m hátúszás; Vörös Cintia (2010) 50 m gyorsúszás és 50 m hátúszás

Bronzérmesek: Czita Dániel (2008) 50 m gyorsúszás, 50 m hátúszás és 100 m vegyesúszás; Hörömpöli Kata (2009) 50 m hátúszás; Matkovicz Attila (2010)
50 m gyorsúszás; Rajkai Szófia (2010) 50 m hátúszás; Szabados Bence (2009)
50 m mellúszás; Tóth-Békevári Filip (2011) 50 m mellúszás; Varga Nóra (2012)
25 m mellúszás; Vasas Réka (2008)50 m gyorsúszás

Posted in Verseny eredmények | 24 dobogós helyezés a Veszprém-Vas megyei Úszósuli Körversenyről bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Colonia Claudia Sabariensum I. forduló eredményei

2019.02.23-n Szombathelyen 16 alkalommal álltak dobogóra úszóink.

Aranyérmesek:  Kusnier Dávid (2010) 50 m pillangóúszás; Nagy Szonja (2006)
100 m pillangóúszás; Sajben Lara Bianka (2006); 100 m mellúszás; Zseni Réka (2010)
50 m gyorsúszás

Ezüstérmesek:  Galambos Pál (2007) 100 m gyorsúszás; Kusnier Dávid (2010)
50 m gyorsúszás; Kusnier Dávid (2010) 50 m hátúszás; Rózsavölgyi Déna (2009)
50 m mellúszás; Tapolcsányi Áron (2009) 50 m gyorsúszás; Tapolcsányi Áron (2009)
50 m mellúszás; Tapolcsányi Zalán (2007) 100 m mellúszás; Vörös Cintia (2010)
50 m hátúszás; Zseni Réka (2010) 50 m mellúszás; Zseni Réka (2010) 50 m pillangóúszás

Bronzérmesek:  Debreceny Dalma (2006) 100 m mellúszás; Vörös Cintia (2010) 50 m mellúszás

Continue reading

Posted in Verseny eredmények | Colonia Claudia Sabariensum I. forduló eredményei bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

2019/1. Elnökségi megbeszélés jegyzőkönyve

Készült a Komáromi Úszóklub SE Elnökségi 1./2019. megbeszélésén 2019.február 7-én 20:15-21:15 között a Hordó Étteremben (2900 Komárom, Táncsics u. 34.).

Continue reading
Posted in Egyéb | 2019/1. Elnökségi megbeszélés jegyzőkönyve bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

2018. év értékelő ünnepsége

A Komáromi Úszóklub SE. 2019.02.02-n tartotta a 2018. évet értékelő ünnepségét, melyen az egyesület sportolói, a szülők és a vezető tisztségviselők mellett részt vett és beszédett mondott Dr. Molnár Attila Komárom polgármestere.

Continue reading
Posted in Verseny eredmények | 2018. év értékelő ünnepsége bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

17 éremmel kezdtük az évet

Az év első versenyén, Szombathelyen, a IV. Savaria Kupán vettünk részt regionális megmérettetésen, ahol számos egyéni csúcs mellett 17 érmet sikerült kiérdemelni úszóinknak.

Aranyérmesek:  Kusnier Dávid (2010) 50 m gyorsúszás, 50 m mellúszás, 50 m hátúszás és 50 m pillangóúszás; Tapolcsányi Áron (2009) 50 m mellúszás és 50 m pillangóúszás; Vincze Lujza (2009) 50 m hátúszás; Zseni Réka (2010) 50 m pillangóúszás

Ezüstérmesek: Czita Dániel (2008) 50 m hátúszás és 50 m pillangóúszás; Tapolcsányi Áron (2009) 50 m gyorsúszás; Vincze Lujza (2009) 50 m pillangóúszás, valamint Zseni Réka (2010) 50 m gyorsúszás; 50 m mellúszás és 50 m hátúszás

Bronzérmesek: Tapolcsányi Áron (2009) 50 m hátúszás és Vincze Lujza (2009) 50 m gyorsúszás

Posted in Egyéb | 17 éremmel kezdtük az évet bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

10 érem a megyei Diákolimpián, Bielik Kevin ezüstöket gyűjtött a Szlovák Rövidpályás Országos Bajnokságon

Az úszás Diákolimpia megyei döntője decemberben került megrendezésre Tatabányán, ahol csapatunk versenyzői 10 alkalommal állhattak dobogóra.

Aranyérmesek, egyben továbbjutottak az országos döntőbe: Tóth-Békevári Liliána (2008), Vámosi Hanna (2010), Vizi Gergő (2010), Vörös Cintia (2010), Zseni Réka (2010)

Ezüstérmesek: Mojzes Anna (2010) és Tóth-Békevári Filip (2011)

Bronzérmesek: Kalmár Kende (2011) és Zseni Réka (2010)

Bielik Kevin december második hétvégéjén Pozsonyban a Szlovák Rövidpályás Országos Bajnokságon ezüstérmet szerezett 50 és 200 m mellúszásban, illetve 100 m pillangóúszásban.

Posted in Verseny eredmények | 10 érem a megyei Diákolimpián, Bielik Kevin ezüstöket gyűjtött a Szlovák Rövidpályás Országos Bajnokságon bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Eredményes őszi alapozás

Az őszi alapozó időszak felkészülési versenyeit Budapesten, Iglón, Pozsonyban, Somorján, Szombathelyen, Székesfehérváron és Tatabányán folytatták versenyzőink, ahol összesen 29 érmet gyűjtöttek be. A kisebbek eredményeihez nagy mértékben hozzájárult az őszi iskolai szünetben megrendezett győri edzőtábor, mely a Kompress Nyomdaipari Kft. segítségével jött létre. Az elmúlt hetek legeredményesebb, dobogós helyezéseket elérő úszói voltak: Bielik Kevin, Dikácz Bence, Gálik Krisztián, Kusnier Dávid, Nagy Szonja, Rózsavölgyi Donát, Sajben Lara Bianka, Schmelhaus Emma, Takács Fábió, Tapolcsányi Áron, Tapolcsányi Zalán, Zseni Dóra és Zseni Réka.

Dikácz Bence a felvidéki Iglóban megrendezett Szlovák Rövidpályás Országos Úszó Bajnokságon minden egyéni versenyszámában érmet szerzett, három országos bajnoki címet is kiérdemelt 400 m vegyesúszásban, 200 m mellúszásban és 1500 m gyorsúszásban a 14 éves fiúk korcsoportjában.

Csapatunk Szakál Bence edzőnk vezetésével a december 10-n Tatabányán rendezett Mikulás Kupán az éremtáblázaton a harmadik helyen végzett a 14 közép- és nyugat-dunántúli egyesület között.

 

Posted in Verseny eredmények | Eredményes őszi alapozás bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Kompress edzőtábor Győrben

Az őszi szünetben alapozó edzőtáborban vettek részt 11-12 éves úszóink a KOMPRESS Nyomdaipari Kft. szponzorálásával, ahol  napi két úszó és gimnasztika edzést teljesítettek: Grúber Eszter, Kovács-Oláh Nóra, Nagy Szonja, Sajben Lara Bianka, Tapolcsányi Zalán és Áron illetve Zseni Dóra.

Posted in Egyéb | Kompress edzőtábor Győrben bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Megkezdődtek a felkészülési versenyek

2018. október 20-21-n álltak versenyzőink először rajthoz az országos úszóbajnokságokat követő nyári pihenőidőszak után, hogy felmérjék az alapozási időszak első felében megszerzett edzettségi állapotukat. Két helyszínen is versenyeztünk. Legfiatalabb úszóink Pápán, a Vas-Veszprém Megyei Úszósuli Körverseny első fordulóján 29 érmet szereztek, ezzel a csapatok közötti versenyben a második helyen végeztek.

A nagyobbak Kecskemétre utaztak, ahol 16 alkalommal állhattak a dobogóra és a klubok közötti pontversenyben a hetedik helyre kerültek. Dikácz Bence 400 m vegyesúszásban szlovák korosztályos csúcsot javított.

A képen a következők lehetnek: 9 ember, , mosolygó emberek, álló emberek

Érmeseink: Bielik Kevin (2002), Czita Dániel (2008), Dikácz Bence (2004), Fekete Laura (2011), Gálik Krisztián (2005), Grúber Eszter (2007), Hörömpöli Kata (2009), Kovács Boglárka (2010), Kovács-Oláh Dóra (2012), KÚKSE váltó (Tapolcsányi Áron,Czita Dániel,Kovács-Oláh Nóra, Grúber Eszter), Kusnier Dávid (2010), Rózsavölgyi Déna (2009), Rózsavölgyi Donát (2006), Schmelhaus Emma (2011), Szabados Bence (2009), Tapolcsányi Áron (2009), Tóth-Békevári Filip (2011), Vámosi Hanna (2010), Vasas Réka (2008), Vörös Cintia (2010), Zseni Dóra (2007) és Zseni Réka (2010)

Continue reading

Posted in Verseny eredmények | Megkezdődtek a felkészülési versenyek bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva