Városi kitüntetés a legeredményesebb sportolóinknak és edzőinknek

2017.01.28-n Komáromban, a Városi Sportcsarnokban látványos gála esttel ünnepelték a 2016. év kiemelkedő sporteredményeit városunk sportolói, edzői, sportvezetői és Komárom Város Önkormányzatának vezetői.
Csapatunk edzői Zseni Dórát és Gálik Krisztiánt jelölték az Év Junior Női illetve Férfi Sportolója kitüntetésre, az értékelő bizottság a jelöléseket elfogadta, és a kiemelkedő teljesítményükért oklevél dicséretben részesültek.

A Városi Diáksport Bizottság Jó tanuló – Jó sportoló kitüntetésben részesítette Zseni Dóra 9 éves úszónkat a Megyei Diák Olimpián elért érmes helyezéseiért és a kitűnő tanulmányi eredményéért.

A Komárom Város Év Edzője díj 2016. kitüntetés ismét úszócsapatunkhoz került, mely sorozatban a harmadik elismerés, hangsúlyozva, hogy városunk vezetői nagyon nagyra értékelik a 2010-ben elkezdett sportágfejlesztő munkára fordított rengeteg időt, energiát és az elért kiemelkedő sporteredményeket.

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.

Comments are closed.