Harmadik helyen folytatta csapatunk az úszósuli kröversenyt

2019.11.23-n Veszprémben folytatódott a Vas-Veszprém Megyei Úszósuli Körverseny második fordulója. Sajnos nagyon kis létszámú csapattal tudtunk kiállni, így csak 26 dobogós helyezést értünk el és visszaestünk az elsőről a harmadik helyre a csapatok közötti versenyben, ezért csökkent annak az esélye, hogy a versenysorozatot újra mi nyerjük meg.

Aranyérmesek: Buzás Zsombor (2011); 50 m gyorsúszás; Fekete Laura (2011) 50 m gyorsúszás, 50 m hátúszás és 50 m mellúszás; Hörömpöli Kata (2009) 50 m hátúszás; Tapolcsányi Áron (2009) 50 m gyorsúszás és 50 m mellúszás; Tóth-Békevári Filip (2011)
50 m hátúszás; Zseni Réka (2010) 50 m mellúszás

Ezüstérmesek: Buzás Zsombor (2011) 50 m hátúszás; Kovács-Oláh Dóra (2012) 50 m mellúszás; Tapolcsányi Áron (2009) 100 m vegyesúszás; Tóth-Békevári Filip (2011) 50 m gyorsúszás és 50 m mellúszás; Üveg Dániel (2013) 25 m hátúszás; Vincze Lujza (2009) 50 m hátúszás; Zseni Réka (2010) 50 m gyorsúszás és 50 m hátúszás

Bronzérmesek: Grúber Eszter (2007) 50 m mellúszás; Hörömpöli Kata (2009) 50 m gyorsúszás, 50 m mellúszás és 100 m vegyesúszás; Kovács-Oláh Dóra (2012) 50 m hátúszás; Mojzes Anna (2010) 50 m hátúszás; Üveg Dániel (2013) 25 m gyorsúszás; Vizi Gergő (2010) 50 m mellúszás

Continue reading

Posted in Verseny eredmények | Harmadik helyen folytatta csapatunk az úszósuli kröversenyt bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Sikeresen vizsgáztak tanulóink

2019.11.25-n technikai vizsgát tett 18 tanulónk a Magyar Úszó Szövetség vizsgáztató bizottságának tagja, Tátrai Zsuzsa versenybíró előtt.

Ambláczky Ákos: mellúszás; Fekete Laura: pillangóúszás; Felner Anna: gyorsúszás és hátúszás; Gyenes Kende: gyorsúszás és hátúszás; Gyimesi Vivien: mellúszás; Horváth Emma: gyorsúszás, hátúszás és mellúszás; Krajcsi Klaudia: gyorsúszás és hátúszás; Kovács-Oláh Dóra: gyorsúszás, hátúszás és mellúszás; Lee Ewan: gyors-, hát és pillangóúszás; Mojzes Anna: pillangóúszás; Némedi Lara: mellúszás; Pálinkás Levente: hátúszás; Szabó Bíbor: gyorsúszás és hátúszás; Tóth-Békevári Filip: pillangóúszás; Vajda Zselyke: mellúszás; Varga Nóra: gyorsúszás; Vámosi Hanna: pillangóúszás; Üveg Dániel: gyorsúszás és hátúszás

Posted in Egyéb | Sikeresen vizsgáztak tanulóink bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

2/2019. elnökségi megbeszélés határozatai

A Komáromi Úszóklub SE Elnöksége 2019.11.21-n tartotta 2/2019. elnökségi megbeszélését. A határozatok összefoglalása a következő oldalon található.

Continue reading

Posted in Elnökségi határozatok | 2/2019. elnökségi megbeszélés határozatai bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A serdülő csoportunk minden versenyzője érmes a BVSC Kupán

2019.11.16-17-n Budapesten a BVSC Kupán folytattuk a novemberi versenyprogramunkat, ahol a serdülő csoport mind a négy tagja dobogós helyezést ért el összesen 11 alkalommal, hárman győztek is.

Aranyérmesek: Dikácz Bence (2004) 200 m mellúszás; Gálik Krisztián (2005) 200 m gyorsúszás; Nagy Nikoletta (2005) 200 m vegyesúszás és 100 m hátúszás

Ezüstérmesek: Dikácz Bence (2004) 100 m mellúszás és 200 m gyorsúszás; Nagy Nikoletta (2005) 200 m pillangóúszás és 200 m hátúszás

Bronzérmesek: Dikácz Bence (2004) 200 m hátúszás; Takács Fábió (2004) 100 m pillangóúszás és 200 m gyorsúszás

Continue reading

Posted in Verseny eredmények | A serdülő csoportunk minden versenyzője érmes a BVSC Kupán bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Váltó győzelem és 29 érem Szombathelyen

2019.11.09-n Szombathelyen, a Colonia Claudia Sabariensum nevű versenyen szerepeltek úszóink. Összesen 29 alkalommal sikerült dobogós helyezést elérni. Csapatunk számára rendkívüli sikerélmény volt, hogy az öt nyugat- és közép-dunántúli megyeből megjelent legerősebb csapatok között a fiú és a lány váltónk is érmet szerzett, a fiúk győztek.

Aranyérmesek: Hörömpöli Kata (2009) 50 m gyorsúszás;  4×50 m gyorsúszás fiú váltó (Takács Fábió, Rózsavölgyi Donát, Galambos Pál, Tapolcsányi Áron) Kusnier Dávid (2010) 100 m pillangóúszás; Nagy Nikoletta (2005) 400 m gyorsúszás; Rózsavölgyi Donát (2006) 400 m gyorsúszás, 200 m vegyesúszás és 100 m mellúszás

Ezüstérmesek: 4×50 m gyorsúszás lány váltó (Nagy Nikoletta, Nagy Szonja, Zseni Dóra, Hörömpöli Kata); Mojzes Anna (2010) 50 m hátúszás; Nagy Nikoletta (2005) 100 m mellúszás és 100 m pillangóúszás; Nagy Szonja (2006) 100 m hátúszás és 100 m gyorsúszás; Tapolcsányi Áron (2009) 400 m gyorsúszás és 50 m mellúszás; Tapolcsányi Zalán (2007) 50 m mellúszás; Zseni Réka (2010) 100 m gyorsúszás, 200 m vegyesúszás és 100 m pillangóúszás

Bronzérmesek: Czita Dániel (2008) 50 m hátúszás; Fekete Laura (2011) 50 m gyorsúszás Kis Lili (2008) 50 m gyorsúszás; Kusnier Dávid (2010) 400 m gyorsúszás; Nagy Szonja (2006) 100 m pillangóúszás; Takács Fábió (2004) 400 m gyorsúszás; Tapolcsányi Áron (2009) 200 m vegyesúszás; Vincze Lujza (2009) 50 m hátúszás és Zseni Dóra (2007) 400 m gyorsúszás

Continue reading

Posted in Verseny eredmények | Váltó győzelem és 29 érem Szombathelyen bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Ismét csapat győzelem a Veszprém-Vas Megyei Úszósuli Körversenyen

2019.10.26-n ismét sikerült csapat győzelmet aratni a Veszprém-Vas Megyei Úszósuli Körverseny pápai fordulóján 23 érem megszerzésével.

Aranyérmesek: Kusnier Dávid (2010), Szabados Bence (2009), Tapolcsányi Áron (2009), Tóth-Békevári Filip (2011), és Zseni Réka (2010)

Ezüstérmesek: Buzás Zsombor (2011), Fekete Laura (2011), Hörömpöli Kata (2009), Tapolcsányi Áron (2009), Vasas Olivér (2011), Zseni Dóra (2007) és Zseni Réka (2010)

Bronzérmesek: Galambos Pál (2007), Kovács Boglárka (2010), Tapolcsányi Áron (2009), Vincze Lujza (2009) és Zseni Dóra (2007)

Continue reading

Posted in Verseny eredmények | Ismét csapat győzelem a Veszprém-Vas Megyei Úszósuli Körversenyen bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

8 éremmel folytattuk az őszi versenysorozatot

2019.10.19-n Százhalombattán mértük fel a nyári szünet óta elvégzett edzéseink hatását egyenlőre csak a rövidebb távokon 50 és 100 méteres versenyszámokban. A 30 rajtból 22 alkalommal sikerült fejlődést produkálni, versenyzőink összesen 8 alkalommal állhattak dobogóra.

Aranyérmesek: Dikácz Bence (2004) 100 m mellúszás; Gálik Krisztián (2005) 50 m mellúszás; Nagy Nikoletta (2005) 100 m mellúszás

Ezüstrémesek: Galambos Pál (2007) 50 m pillangóúszás; Nagy Nikoletta (2005) 50 m pillangóúszás

Bronzérmesek: Dikácz Bence (2004) 50 m gyorsúszás; Nagy Nikoletta (2005) 100 m hátúszás; Rózsavölgyi Donát (2006) 100 m mellúszás

Posted in Verseny eredmények | 8 éremmel folytattuk az őszi versenysorozatot bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Érmekkel kezdtük az új szezon első versenyét

2019.09.28-n Székesfehérváron kezdtük meg az új szezonban a versenyzést. A cél a gyorsaság felmérése volt. Négy versenyzőnknek sikerült összesen hét érmet nyerni.

Ezüstérmesek: Galambos Pál (2007) 50 m hátúszás és Tapolcsányi Zalán (2007) 50 m mellúszás

Bronzérmesek: Dikácz Bence (2004) 50 m mellúszás és 50 m hátúszás; Galambos Pál (2007) 50 m pillangóúszás és 50 m gyorsúszás; valamint Zseni Dóra (2007) 50 m pillangóúszás

Continue reading

Posted in Verseny eredmények | Érmekkel kezdtük az új szezon első versenyét bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Csapatgyőzelem a Szent István Kupán

Június utolsó napján ismét csapatgyőzelmet arattunk Esztergomban, a Szent István Kupán, ahol versenyzőinknek a legtöbb pontszámot sikerült elérnie a klubok közötti versenyben.

A verseny legeredményesebb lány versenyzője Hörömpöli Kata, a legeredményesebb fiú úszója Szabados Bence lett.

Posted in Verseny eredmények | Csapatgyőzelem a Szent István Kupán bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Balaton átúszás

2019.06.29-n Révfülöp és Balatonboglár között teljesítette az 5,2 kilométeres távot csapatunkból Debreceny Dalma, Kovács-Oláh Nóra, Nagy Szonja, Rózsavölgyi Donát és Sajben Lara Bianka.

 

Posted in Egyéb | Balaton átúszás bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva