Ismét csapat győzelem a Veszprém-Vas Megyei Úszósuli Körversenyen

2019.10.26-n ismét sikerült csapat győzelmet aratni a Veszprém-Vas Megyei Úszósuli Körverseny pápai fordulóján 23 érem megszerzésével.

Aranyérmesek: Kusnier Dávid (2010), Szabados Bence (2009), Tapolcsányi Áron (2009), Tóth-Békevári Filip (2011), és Zseni Réka (2010)

Ezüstérmesek: Buzás Zsombor (2011), Fekete Laura (2011), Hörömpöli Kata (2009), Tapolcsányi Áron (2009), Vasas Olivér (2011), Zseni Dóra (2007) és Zseni Réka (2010)

Bronzérmesek: Galambos Pál (2007), Kovács Boglárka (2010), Tapolcsányi Áron (2009), Vincze Lujza (2009) és Zseni Dóra (2007)

Continue reading

Posted in Verseny eredmények | Ismét csapat győzelem a Veszprém-Vas Megyei Úszósuli Körversenyen bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

8 éremmel folytattuk az őszi versenysorozatot

2019.10.19-n Százhalombattán mértük fel a nyári szünet óta elvégzett edzéseink hatását egyenlőre csak a rövidebb távokon 50 és 100 méteres versenyszámokban. A 30 rajtból 22 alkalommal sikerült fejlődést produkálni, versenyzőink összesen 8 alkalommal állhattak dobogóra.

Aranyérmesek: Dikácz Bence (2004) 100 m mellúszás; Gálik Krisztián (2005) 50 m mellúszás; Nagy Nikoletta (2005) 100 m mellúszás

Ezüstrémesek: Galambos Pál (2007) 50 m pillangóúszás; Nagy Nikoletta (2005) 50 m pillangóúszás

Bronzérmesek: Dikácz Bence (2004) 50 m gyorsúszás; Nagy Nikoletta (2005) 100 m hátúszás; Rózsavölgyi Donát (2006) 100 m mellúszás

Posted in Verseny eredmények | 8 éremmel folytattuk az őszi versenysorozatot bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Érmekkel kezdtük az új szezon első versenyét

2019.09.28-n Székesfehérváron kezdtük meg az új szezonban a versenyzést. A cél a gyorsaság felmérése volt. Négy versenyzőnknek sikerült összesen hét érmet nyerni.

Ezüstérmesek: Galambos Pál (2007) 50 m hátúszás és Tapolcsányi Zalán (2007) 50 m mellúszás

Bronzérmesek: Dikácz Bence (2004) 50 m mellúszás és 50 m hátúszás; Galambos Pál (2007) 50 m pillangóúszás és 50 m gyorsúszás; valamint Zseni Dóra (2007) 50 m pillangóúszás

Continue reading

Posted in Verseny eredmények | Érmekkel kezdtük az új szezon első versenyét bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Csapatgyőzelem a Szent István Kupán

Június utolsó napján ismét csapatgyőzelmet arattunk Esztergomban, a Szent István Kupán, ahol versenyzőinknek a legtöbb pontszámot sikerült elérnie a klubok közötti versenyben.

A verseny legeredményesebb lány versenyzője Hörömpöli Kata, a legeredményesebb fiú úszója Szabados Bence lett.

Posted in Verseny eredmények | Csapatgyőzelem a Szent István Kupán bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Balaton átúszás

2019.06.29-n Révfülöp és Balatonboglár között teljesítette az 5,2 kilométeres távot csapatunkból Debreceny Dalma, Kovács-Oláh Nóra, Nagy Szonja, Rózsavölgyi Donát, és Sajben Lara Bianka.

 

Posted in Egyéb | Balaton átúszás bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Bajnoki pontokat hoztunk a serdülő országos bajnokságról

2019.06.19-22-e között Kecskeméten kezdtük a nyári hosszúpályás országos bajnokság sorozatot a serdülő korcsoporttal.

Dikácz Bence 200 m mellúszásban és Nagy Nikoletta (még ajkai színekben) 400 m vegyesúszásban döntőbe jutott és negyedik helyezést ért el.

B döntőseink is voltak, melyet Nagy Nikoletta megnyert 200 m pillangóúszásban, ugyanebben a versenyszámban Takács Fábió klubrekorddal hatodik lett.

 

Posted in Verseny eredmények | Bajnoki pontokat hoztunk a serdülő országos bajnokságról bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Megnyertük a Komárom-Esztergom Megyei Úszó Bajnokság 2. fordulóját

2019. június 16-n Komáromban, a Brigetio Gyógyfürdő versenymedencéjében rendeztük meg a Komárom-Esztergom Megyei Úszó Bajnokság idei második fordulóját, melyet a csapatok közötti versenyben 350 ponttal megnyertünk, így átvettük a vezetést az összesített pontversenyben 557 ponttal. Az itthoni rendezésű versenyen úszóink 26 arany-, 22 ezüst- és 21 bronzérmet nyertek.

Posted in Verseny eredmények | Megnyertük a Komárom-Esztergom Megyei Úszó Bajnokság 2. fordulóját bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Tájékoztató a vasárnapi verseny belépési lehetőségéről

Kedves Szülők és Segítők!
 
Mivel a vasárnapi verseny a strandszezonban kerül megrendezésre, amikor várhatóan jelentősebb vendég létszámra is lehet számítani a pénztárnál, a Brigetio Gyógyfürdő vezetőivel az alábbi belépési rendben állapodtam meg:
 

Continue reading

Posted in Verseny eredmények | Tájékoztató a vasárnapi verseny belépési lehetőségéről bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Csapat ezüstérem a Gyémánt Kupán

Csapat ezüstéremmel kezdtük a júniusi versenyeket Tatabányán,  miután versenyzőink összesen 30 alkalommal értek el dobogós helyezést.

Aranyérmesek: Fekete Laura (2011) 100 m gyorsúszás; KÚKSE 4×50 m vegyesváltó (Buzás – Matkovicz – Kusnier – Tóth-Békevári); Kusnier Dávid (2010) 100 m pillangóúszás; Tóth-Békevári Filip (2011) 100 m mellúszás, 50 m hátúszás és 100 m gyorsúszás

Ezüstérmesek: Buzás Zsombor (2011) 50 m hátúszás; Czita Dániel (2008) 200 m hátúszás; Fekete Laura (2011) 50 m hátúszás; 4×50 m vegyesváltó (Kovács – Schmelhaus – Mojzes – Fekete); Kusnier Dávid (2010) 200 m vegyesúszás; Rózsavölgyi Donát (2006) 400 m vegyesúszás és 200 m gyorsúszás; Schmelhaus Emma (2011)100 m mellúszás és 100 m gyorsúszás; Vasas Olivér (2011) 100 m gyorsúszás

Bronzérmesek: Buzás Zsombor (2011) 100 m gyorsúszás; Czita Dániel (2008) 200 m gyorsúszás; Galambos Pál (2007) 200 m hátúszás; Kovács-Oláh Dóra (2012) 100 m mellúszás, 50 m hátúszás és 100 m gyorsúszás; 4×100 m vegyesváltó (Hörömpöli – Rózsavölgyi – Vasas – Tóth-Békevári); Máté Lili (2011) 100 m gyorsúszás; Nagy Szonja (2006) 200 m hátúszás; Schmelhaus Emma (2011) 50 m hátúszás; Vasas Olivér (2011) 100 m mellúszás és Vasas Olivér (2011) 50 m hátúszás; Zseni Dóra (2007) 400 m vegyesúszás és 200 m pillangóúszás

A tatabányai verseny érmeit Szombathelyen egészítette ki Zseni Réka (2010) 2 arannyal (50 m gyorsúszás és 100 m gyorsúszás) továbbá 2 bronzzal (100 m hátúszás és 200 m vegyesúszás).

Continue reading

Posted in Verseny eredmények | Csapat ezüstérem a Gyémánt Kupán bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

BVSC Kupa eredményei

2019. május 18-19-n Budapesten, a nemzetközi BVSC Kupán vett részt csapatunk gyermek és serdülő korcsoportja, 6 érmet nyertek.

Aranyérmes: Dikácz Bence (2004) 100 m gyorsúszás és 100 m mellúszás

Ezüstérmes: Dikácz Bence (2004) 200 m mellúszás és 400 m vegyesúszás

Bronzérmes: Gálik Krisztián (2005) 200 m pillangóúszás és 200 m vegyesúszás

A még ajkai színekben versenyző, de február óta nálunk edző Nagy Nikoletta aranyérmet szerzett 200 m pillangóúszásban, 400 m vegyesúszásban és 200 m hátúszásban, ezüstérmes lett 50 m pillangóúszásban és bronzérmes 200 m vegyesúszásban.

Continue reading

Posted in Verseny eredmények | BVSC Kupa eredményei bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva